PS4'e yeni özellikler geliyor

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için oldukça önemli olan 4.50 güncellemesi sonunda geldi. Güncelleme içerisinde Boost Mode ve harici HDD desteği gibi yenilikler var.

PS4'e yeni özellikler geliyor
PS4'e yeni özellikler geliyor Editör
Bu içerik 2708 kez okundu.

Geçtiğimiz ay PlayStation 4 kullanıcıları için harici HDD desteğini getirecek güncellemenin detaylarını sizinle paylaşmıştık.

Bu güncelleme, 9 Mart itibarıyla PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro modellerine sunulmaya başlandı ve HDD desteği haricinde diğer önemli yenilikleri de beraberinde getirdi.
4.50 güncellemesi neler sunuyor?

Güncellemenin daha önce de açıklanan önemli yeniliklerinden ilki harici HDD desteği. Bu sayede PS4'ünüzün dahili depolaması yetersizse oyunları kurmak için harici HDD'lerinizi de kullanabileceksiniz.

Bir diğer iyileştirme ise VR tarafında. Güncelleme ile menülerdeki çözünürlük ve sinematik modu iyileştiriliyor. Böylece daha iyi bir VR deneyimi kullanıcılara sunulmuş olacak.

 

Güncellemenin sadece PlayStation 4 Pro kullanıcılarını ilgilendiren yeniliği ise Boost Mode. Direkt olarak konsolun performansını arttıracak ve bazı oyunlarda ciddi FPS artışlarıyla beraber menü yüklemelerini arttıracak olan bu mod, oldukça önemli.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PS4'e yeni özellikler geliyor
PS4'e yeni özellikler geliyor
İphone'a yeni isim gerek!
İphone'a yeni isim gerek!