Galaxy 8'de hız problemi

Galaxy S8 uzun süredir dedikoduları ve fotoğrafları ile gündemde. Aslına bakarsanız 29 Mart öncesinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında hayli bilgi sahibi olmayı başardık.

Galaxy 8'de hız problemi
Galaxy 8'de hız problemi Editör
Bu içerik 2670 kez okundu.

Galaxy S8 uzun süredir dedikoduları ve fotoğrafları ile gündemde. Aslına bakarsanız 29 Mart öncesinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında hayli bilgi sahibi olmayı başardık. Cihaz için dönen tartışmalardan biri de iris tarayıcı olmuştu. İşte bu noktada size bazı kötü haberlerimiz var.

Galaxy S8 yüz tanıma sistemi ile gelecek

İris tarayıcı Galaxy S8 üzerinde firmanın istediği gibi çalışmıyor. Korea Economic Daily'ye konuşan ve ismini vermek istemeyen bir Samsung yetkilisi, iris tarayıcının beklenilenden yavaş olduğunu açıkladı.

Yavaşlık nedeniyle Samsung çıkış noktasını başka bir yerde bulmuş durumda. Galaxy S8 aynı zamanda yüz tanıma sistemi ekliyor. İris taramanın hiçbir şekilde 0.01 saniye altına düşmüyor olması, Samsung'u bu yönde bir hamle yapmaya zorlamış durumda.

Elbette iris tarayıcıdan böyle kolay bir şekilde vazgeçilmek istenmiyor. Galaxy S8 yine bu Teknolojiyi barındıracak ama ek olarak yüz tanımayı uygulayacak.

samsung samsung galaxy 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PS4'e yeni özellikler geliyor
PS4'e yeni özellikler geliyor
İphone'a yeni isim gerek!
İphone'a yeni isim gerek!