Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 23-03-2019 )

Yol Durumu
1Kırşehir- Hacıbektaş- Nevşehir yolunun 8 -12 km'leri arasında Köprülü Kavşak ve BSK yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Akseki-Manavgat-Alanya Ayr.- yolunun 31-33. km.leri arasında patlatmalı kazı çalışması nedeniyle 25.03.2019 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında Manavgat-Alanya Ayr.-Akseki yolunun belirli kesimleri geçici olarak araç trafiğine kapatılacaktır.
3Gemlik-Bursa yolunun 32-34. km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
4Trabzon-Gümüşhane yolunun 36-39.km.leri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle belirli kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak tek şeritten sağlanmaktadır.
5Çivril-Denizli yolunun 40-43 km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümü araç trafiğine kapatılmış olup, geçişler diğer kesimden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Şırnak-Hakkari yolunun 62.km.sinde (Ortabağ-Çığlı) Çetin tepe Baraj çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
7"Ankara-Konya yolunun 1-2. km'leri arasında, Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara - Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. "
8Kargı-Tosya-Osmancık yolunun 43-46 km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Silifke-Mersin yolunun 22-24. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10İstanbul - İzmit yolunun 18-19.km.sindeki Dilovası Kesiminde Kuzey Marmara Otoyolu Kavşak Kolu Yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PS4'e yeni özellikler geliyor
PS4'e yeni özellikler geliyor
İphone'a yeni isim gerek!
İphone'a yeni isim gerek!