Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi eleştirisi
Ahmet Yeniyıldız

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi eleştirisi

Bu içerik 322 kez okundu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı diziyi izlerken aslında bir çok dizinin aynı konuya değindiğini, aynı mantık üzerinden gittiğini ne kadar istemesemde görmek, mecburiyetinde kaldım.

Konu yine ayni, birbirine aşık iki masum,  onları engellemeye çalışan bir takım etkenler, zenginliği ve fakirliğine, aşılmaz barikatlar örülmüş bir aile, onu çık kıskanan bir arkadaş, fitne birikintisine tüp ile dalmak zorunda kalan kahraman....

Ve yanlış anlaşılmışlarla örülmüş, basit bir ağ.....

Bu akşam 10. bölümünü izledim filmin sonunda asıl kahramanımız yine en saçma sapan en gelmemesi zamanda en olmaması gereken yerde, eline hiç almaması gereken birşeyle, en sevdiği kızın karşısında kaldı...

Diyorum ki, bazen yok arkadaş böyle olmasa diziler sanırım izlenme, fakat bakıyorum, Diriliş Ertuğrul'a diyorum ki böyle dizilerde çekiliyor canım ülkemde.

Dizinin detayına girmek istemiyorum lakin, nasıl birbirini çok seven insanı canlandırırlar anlamıyorum, ülkemizde bu türk sevgiler mi var, bakıyorsun, canlar gidiyor sevdikleri üzerine, ama ülkmeizde çevirilen dizilere baktığımızda, sanki aşklar sadece ince bir cizgi üzerinde duruyor, ha koptu ha kopacak.

Oyunculuklara gelirse,

Ali Smith, rolünün hakkından geldiğini düşünüyorum. karakteri iyi canlandırıyor, ama malesef senaryo içinde varoluşu zor.

Derin :  Sürekli gözyaşları ile var, sanki demişler sen ağla, reyting gelir, oyunculuğunu hiç beğenmiyorum, vasat.

Şahin Vargı : İnanılmaz iyi bir oyuncu idi kurtlar vadisi dizisinde, lakin bu filmde vasatın altında kalmış, birde rol oturmamış, boksa anteramanlarına katılıp antronerlük nasıl yapılır gibivbasit dersleri görmesi lazım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PS4'e yeni özellikler geliyor
PS4'e yeni özellikler geliyor
İphone'a yeni isim gerek!
İphone'a yeni isim gerek!